Vodič VZV

Mr. JOB

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
podľa pozície - upresnený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha vysokozdvižného vozíka - nutná prax a platný preukaz
- naskladňovanie/vyskladňovanie tovaru
- zakladanie tovaru do regálových pozícií
- bežná práca v sklade
- manipulácia s tovarom
- práca v dvojzmennej prevádzke (denná zmena 6:00 - 18:00, nočná zmena 18:00 - 6:00)

- práca na trvalý pracovný pomer
- možnosť čerpania týždenných záloh
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- bohatý sociálny program
- zľavy na nákup v podnikovej predajni
- mzdové zvýhodnenia nad rámec Zákonníka práce podľa kolektívnej zmluvy
- stravné lístky vo výške 3,70 eur
- dochádzkový bonus

Bezplatné ubytovanie.
Náborový bonus.

Životopisy zasielať na mailovú adresu: [email protected]. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť pracujúca v potravinárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- práca s potravinárskymi výrobkami - potrebný potravinársky preukaz
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť, spoľahlivosť, lojálnosť,
- platný preukaz na obsluhu VZV
- flexibilita

Mr. JOB je spoločnosť využívajúca inovatívne metódy v procesoch obsadzovania pracovných pozícii. Riadi ju tím odborníkov s dlhoročnu praxou v oblasti personalistiky. Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti ľudských zdrojov na vysokej úrovni a flexibilne riešiť potreby našich klientov, zamestnancov i uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3163261  Dátum zverejnenia: 17.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa pozície - upresnený na osobnom pohovore