Salles asistent

Mr. JOB

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
upresnený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si typ, čo miluje vôňu kníh? Baví Ťa čítanie, máš pozitívny vzťah k zákazníkom a dokážeš poradiť? Si milá, usmievavá a trpezlivá? Práve Teba potrebujeme!

Máme perfektný kolektív a výbornú pracovnú dobu ( striedame si krátky, dlhý týždeň), zamestnanecké zľavy na nákup knižiek. Gastrolístky sú samozrejmosťou.
Výplata nám chodí načas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Kníhkupectvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme naozaj milú a spoľahlivú osôbku, s ktorou sa dá aj porozprávať, je pracovitá, svedomitá a hlavne večný optimista :) a ktorá bude naďalej šíriť dobré meno spoločnosti.

Mr. JOB je spoločnosť využívajúca inovatívne metódy v procesoch obsadzovania pracovných pozícii. Riadi ju tím odborníkov s dlhoročnu praxou v oblasti personalistiky. Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti ľudských zdrojov na vysokej úrovni a flexibilne riešiť potreby našich klientov, zamestnancov i uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3104970  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnený na osobnom pohovore