Paletový špecialista

Mr. JOB

Miesto práce
prevádzky Senec (80%) a Madunice (20%), okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
upresnený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola kvality paliet: podľa normy dozerá na priebeh triedenia paliet, v prípade nezrovnalostí rieši vzniknuté nezhody
- Plánovanie zvozov paliet: na základe evidencie sáld plánuje zvozy, komunikuje s dopravou, komunikuje s administratívou sáld
- Plánovanie vracania paliet: na základe evidencie sáld plánuje s dodávateľmi nakládky na skladoch, komunikuje s administratívou sáld
- Kontroluje stavy zásob paliet na skladoch: udržuje stav paliet tak, aby nebola ohrozená prevádzka
- Prieskum trhu: na základe požiadaviek vypracováva prieskum trhu a získava najlepšie ceny pre nákup, predaj a opravu paliet
- Školí skladových pracovníkov: školí pracovníkov pracujúcich s paletami, dozerá na dodržiavanie postupov s cieľom správne hodnotiť kvalitu paliet
- Vyhodnocovanie kvality paliet: podľa postupov vytvára štatistiky pre ďalšiu komunikáciu so zákazníkmi, navrhuje možné zlepšenia

Zodpovednosť za:
- Správne hodnotenie paliet
- Zásoby paliet na paletových skladoch
- Zabezpečenie efektívnej, vecnej komunikácii s partnermi
- Eskalovanie problémových situácii nadriadenému
- Dodržiavanie systému HACCP, BOZP a PO

Podľa pokynov nadriadených vykonáva ďalšie práce spojené s komplexnou logistickou službou pre zákazníka a bezpečný chod skladu. Plní zverené úlohy v rámci priebežných a ročných inventúr skladových zásob a podobne.

- výborné platové podmienky
- odmeny
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- práca na trvalý pracovný pomer

Kontaktovať budeme len úspešných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť orientovaná na logistiku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Od úspešného uchádzača očakávame lojalitu, aktívny prístup, flexibilitu, min. 2 ročnú prax na obdobnej pozícii a platný preukaz na obsluhu vysokozdvižných vozíkov (podmienka)

Mr. JOB je spoločnosť využívajúca inovatívne metódy v procesoch obsadzovania pracovných pozícii. Riadi ju tím odborníkov s dlhoročnu praxou v oblasti personalistiky. Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti ľudských zdrojov na vysokej úrovni a flexibilne riešiť potreby našich klientov, zamestnancov i uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2569579  Dátum zverejnenia: 19.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnený na osobnom pohovore