Koordinátor

Mr. JOB

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - upresnený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s klientom ohľadom objednávok, obsadenosti, voľných pracovných miest a pod.
- koordinácia zamestnancov na prevádzke
- kontrola a riadenie zamestnancov, komunikácia so zamestnancami
- evidencia dochádzok pracovníkov
- riešenie náhrad za zamestnancov, nastavovanie zmien
- vedenie osobných pohovorov s uchádzačmi o zamestnanie
- reporting
- jednoduchá administratíva
- koordinácia nástupov zamestnancov na zmenu

- práca na trvalý pracovný pomer
- práca v stabilnej spoločnosti
- výborné platové podmienky
- k dispozícii osobný automobil, mobilný telefón a notebook

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Skladové hospodárstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Úspešný uchádzač musí spĺňať tieto kritéria:
- Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- Predošlá skúsenosť na podobnej pozícii
- samostatné rozhodovanie
- vysoká miera zodpovednosti
- flexibilita

Mr. JOB je spoločnosť využívajúca inovatívne metódy v procesoch obsadzovania pracovných pozícii. Riadi ju tím odborníkov s dlhoročnu praxou v oblasti personalistiky. Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti ľudských zdrojov na vysokej úrovni a flexibilne riešiť potreby našich klientov, zamestnancov i uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2542289  Dátum zverejnenia: 2.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - upresnený na osobnom pohovore