Obchodný zástupca - predaj reklamných predmetov a služieb

MPM QUALITY s.r.o.

Trenčín a okolie, resp. iné oblasti podľa dohody., Trenčiansky kraj, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď, resp. dohodou
Platové podmienky upresníme pri pohovore. Mzdu tvorí základná zložka + pohyblivá prémia závislá od dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta na pozíciu - predaj reklamných predmetov. Skúsenosti v oblasti predaja reklamy a znalosť trhu s reklamnými predmetmi sú vítané. Výhodu majú kandidáti s praxou na podobnej pozícii.

Zázemie spoločnosti s nadnárodným pôsobením (CZ,SK, POĽSKO, MAĎARSKO), stabilná spoločnosť obchoduje na týchto trhoch viac ako 10 rokov, služobné auto aj na súkromné účely, mobil, tablet. Preferovaná je zmluva na živnosť, umožňujúca vyššie odmeňovanie pracovníka. (nie je podmienkou)

Životopisy v Slovenskom jazyku posielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na nami ponúkanú pracovnú pozíciu. Odpovedať budeme len vybratým uchádzačom.
Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Reklama, služby

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť predávať a osloviť nového zákazníka je na prvom mieste, hľadáme obchodníka. Úspešný kandidát by mal počítať s prácou "v teréne". Sám si organizuje svoj pracovný čas s cieľom dosiahnutia čo najlepších pracovných výsledkov. Výhodou je prax v oblasti predaja reklamných predmetov, kontakty a vybudované vzťahy s klientmi, znalosť technológii používaných pri úprave reklamných predmetov (potlač, gravírovanie, vyšívanie ).

Spoločnosť MPM QUALITY s.r.o. významný dodávateľ kancelárskych potrieb, reklamných predmetov a hodinárskeho tovaru na Slovensku. Je výhradný zástupca hodiniek PRIM na Slovensku, predáva šperky a iný klenotnícky tovar. Okrem toho pôsobí aj ako reklamná agentúra, poskytuje rôzne služby v oblasti reklamy a 3D reklamu v 4 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 717021  Dátum zverejnenia: 21.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky upresníme pri pohovore. Mzdu tvorí základná zložka + pohyblivá prémia závislá od dosiahnutých výsledkov.