Skladník v stavebninách v Rybanoch (Ref. č.: 20032017-1)

Mpl Stavro s.r.o

Miesto práce
Areál ŽSR, Rybany, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
upresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príjem, výdaj a manipulácia s tovarom.
- Príprava tovaru podľa prípravných listov na vývoz.
- Pomoc pri inventúrach skladu.
- Udržiavanie čistoty a poriadku v sklade.

- Práca v stabilnej spoločnosti MPL Stavro, s.r.o., ktorá pôsobí na trhu už 20 rokov.
- Stravné lístky.
- Práca so skúsenými kolegami, ochotnými pomôcť a poradiť.
- Školenia.

Životopis v slovenskom jazyku prosím zasielajte na stavebniny@mplstavro.sk do 29.3.2017. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0903 757 829

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné zameranie

Vodičský preukaz

B, C

Hľadáme pracovitého človeka, ktorý sa nebojí fyzickej roboty v sklade. Skúsenosti s prácou v sklade sú výhodou. Podmienkou je vodičský preukaz skupiny C.

V prípade záujmu o pozíciu "vedúci skladu" je potrebná prax v sklade na obdobnej pozícií min. 2 roky. Podmienkou je vodičský preukaz skupiny C.

MPL Stavro s.r.o. sa zaoberá predajom stavebného materiálu v Trenčianskom kraji.
Súčasťou našej predajne je aj kúpeľňové štúdio.

MPL Stavro je stabilnou spoločnosťou, ktorá oslávila minulý rok 20. výročie svojej existencie. Teší nás, že sa môžeme spoľahnúť na našich stabilných zákazníkov a spoľahlivých zamestnancov. Snažíme sa neustále inovovať. V roku 2015 sme prišli na trh s internetovým obchodom www.dobrykutil.sk a minulý rok sme prerobili našu internetovú stránku www.mplstavro.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Rybárska 3
91101 Trenčín
ID: 2981054   Dátum zverejnenia: 20.3.2017