Predavačka - predavač

MPK Toys, s.r.o.

OC Korzo, Obchodná č.8, Topoľčany, Nitriansky kraj, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
05.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
od 530,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme predavača / predavačku na plný úväzok pre predajňu hračiek Pompo v OC Korzo Topoľčany.

Nástup do zamestnania - od 02.05.2017
Dopoludňajšie popoludňajšie zmeny.
Ohodnotenie: základ + prémiová zložka

Ponúkame prácu v príjemnom prostredí a zaujímavé platové ohodnotenie.

Informácie o výberovom konaní

- Výberové konanie bude v Topoľčanoch
- Upresnenie miesta bude vybraným uchádzačom včas oznámené
- Termín výberového konania bude 3.5.2017

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Požadujeme perfektnú znalosť práce na PC, príjemné vystupovanie, znalosť psychológie zákazníka, komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a lojalitu. Prax v odbore vítaná.

MPK Toys, s.r.o. ČR/SR - je lídrom v distribúcií hračiek na Česko-Slovenskom trhu, ktorému už viac než 25 rokov udáva smer.
V Česku prevádzkuje najväčší počet maloobchodných predajní "POMPO" a rovnako aj e-shop "www.pompo.sk". Zastupuje renomované spoločnosti (napr. LEGO, Mattel, Simba, Hasbro, Smoby, atď.)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3028781  Dátum zverejnenia: 24.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 530,-