Baristka / čašníčka

ProPark Slovensko s.r.o.

Shopping Palace, Zlate piesky, Stara cesta na senec 2/a, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zakaznikov, priprava napojov, predaj kavy

Vyborna pokojna kaviaren, prijemni zakaznici, perfektny kolektiv, vykonnostne, sezonne a ine odmeny, stravné lístky, firemné oblečenie, atd...

Pracovna doba kratky / dlhy tyzden. Praca vhodna aj pre zaciatocnika, zaucime. Prax je samozrejme vyhodou! Mzda 600,-EUR ciste!,plus tringelty, gastrolistky. Viac info o nasich prevadzkach na www.caffeitalia.sk. Prosime zivotopis a ziadosti o pohovor adresovat na mail [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronomia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prijemne vystupovanie, dobre komunikacne schopnosti, lojalita, pozitivny postoj, flexibilita, schopnost ucit sa, dobry zdravotny stav.

Naša spoločnosť zabezpečuje správu a prevádzku parkovísk prostredníctvom najmodernejších automatizovaných technológií. Špecializujeme sa na vytvorenie celého projektu od stavby parkoviska až po spustenie automatickej prevádzky priamo na mieru. Spoločnosť neustále rastie, skvalitňuje svoje služby a udržiava svoje popredné miesto na trhu. Viac informácií o firme nájdete na našej webovej stránke www.propark.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2870618  Dátum zverejnenia: 15.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800