Obchodný zástupca

MP-TOP-TRANS s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, okres Čadca, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Stará Ľubovňa, okres Michalovce, okres Spišská Nová Ves, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.10.2015
Mzdové podmienky (brutto)
50 - 1000 EUR/mesiac, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sprostredkovanie pomoci účastníkom dopravných nehôd a pracovných úrazov ,ktorí boli poškodení následkami dopravnej nehody, Sprostredkovanie odškodnenia za trvalé následky , bolestné, sťaženie spoločenského uplatnenie a nákladov na opravu auta.

Životopisy zasielajte na [email protected], do predmetu správy vložte,,odškodnenie", a pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení:

Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti MP TOP Trans s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely spolupráce a spracovania v databáze obchodných zástupcov resp. uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 28 ods. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti MP TOP Trans s.r.o.

Vhodných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, bezúhonnosť,

Práca spolupracovníka nevyžaduje živnostenský list a je možná aj popri zamestnaní.

Jednou z činností spoločnosti je zastupovanie klientov v konaniach o náhrade škody v súvislosti s dopravnou nehodou.

Všetky náklady na získanie odškodného v plnej výške hradí spoločnosť MP TOP Trans s.r.o. Až z poukázanej sumy odškodného si uplatňujeme našu províziu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1716469  Dátum zverejnenia: 21.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50 - 1000 EUR/mesiac, dohodou