Strategický nákupca produktov MP Kovania

MP KOVANIA s. r. o.

Miesto práce
Nová Rožňavská 1, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 500 EUR/mesiac13. plat a iné odmeny po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu MP KOVANIA hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Strategický nákupca produktov, ktorý bude mať na starosti nákupné stratégie, výber nových dodávateľov a bude k svojej práci pristupovať aktívne a so záujmom.

Čo od vás očakávame?

Náplň práce:

• určovanie nákupných stratégií
• zodpovednosť za nákup a tvorbu stratégie pre zverené komodity
• vyhľadávanie nových dodávateľov na lokálnej a globálnej úrovni
• výber nových dodávateľov a produktov vhodných do portfólia MP KOVANIA
• komunikácia s dodávateľmi a udržiavanie partnerských vzťahov
• vyjednávanie najlepších obchodných podmienok
• tvorba listu dodávateľov s evidenciou dohodnutých podmienok
• zalistovanie produktov do ERP
• nákup tovaru na sklad a udržiavanie optimálnych skladových zásob
• objednávanie tovaru na základe zákazníckych objednávok
• zabezpečovanie podkladov pre e-shop a marketingové oddelenie
• kooperácia so skladom pri inventarizácii tovaru
• riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
• dohľad nad kvalitou objednávaného tovaru
• zúčastňovanie sa na produktových školeniach u dodávateľov
• zaškolenie tímu do nových produktov
• spolupráca s tímom nákupcov

Kandidátovi, ktorý nám pomôže napredovať a zrealizovať naše, vízie ponúkame:

  • stabilnú pracovnú pozíciu v profesionálnom kolektíve
  • moderné pracovné prostredie a kvalitné office vybavenie
  • bezproblémové parkovanie v stráženom areáli
  • kreatívna práca na rozličných projektoch
  • komunikácia s rôznymi zaujímavými tuzemskými, ale aj zahraničnými partnermi
  • koncoročné odmeny závislé od výkonu
  • dobrá káva a čaj samozrejmosťou
  • firemná kultúra rodinného charakteru a priateľský kolektív
  • zľavy na náš sortiment
  • stabilná spoločnosť s jasnou víziou - líder na trhu

Sme slovenská zodpovedná a stabilná rodinná firma, ktorá stavia nielen na spokojnosti zákazníkov, ale aj na spokojnosti všetkých zamestnancov.
Do nášho tímu hľadáme zodpovedného, pracovitého, lojálneho a príjemného kolegu/kolegyňu, ktorý hľadá zaujímavú a stabilnú prácu na dlhšie obdobie.
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite prosím CV (najlepšie s fotografiou) v slovenskom jazyku na adresu:
[email protected]

Do predmetu svojej správy uveďte prosím pozíciu, na ktorú reagujete. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, odpovieme však len tým, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

S pozdravom
Martinka Peter a kolektív MP KOVANIA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, dizajn, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

na pozícii nákupca

Počet rokov praxe

3

Hľadáme veselého, tímového, tvorivého, lojálneho kolegu / kolegyňu s výbornými organizačnými a komunikačnými schopnosťami.
Kandidát by mal mať technické myslenie a vysoké pracovné nasadenie.
Znalosť AJ je podmienkou.
Znalosť talianskeho, nemeckého alebo čínskeho jazyka je veľkou výhodou, nie však podmienkou.

MP KOVANIA je stabilná slovenská spoločnosť s jasnou víziou ďalšieho rozvoja, ktorá bola založená v roku 2002 a ktorá pôsobí v oblasti predaja dverných kovaní a doplnkov na celom území Slovenskej republiky a od roku 2008 aj na území Českej republiky. Prevádzkuje veľkoobchodný a maloobchodný predaj so sieťou partnerov na celom území SR a ČR. Spoločnosť od svojho začiatku vsádza na vysokú kvalitu predávaných produktov a poskytovaných predajných aj popredajných služieb.
Viac na www.mp-kovania.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Martinka
Tel.: 0905 202 742
E-mail: poslať životopis
ID: 4825824  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac