Lektorka výchovně-vzdělávacích programů

MP Education, s.r.o.

Místo práce
Prešovský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Min. ukončené SŠ vzdělání – zdravotní sestra

praxe v oboru gynekologie, porodní asistentka vítána
praxe v pedagogické či lektorské činnosti výhodou
komunikační a organizační schopnosti
prezentační dovednosti
spolehlivost, flexibilita, samostatnost
znalost práce s PC – Word, Excel, PowerPoint
ochota cestovat (vlastní auto)
řidičský průkaz skupiny B, (aktivní řidič)
znalost maďarského jazyka vítána
zkušenost s prací s mládeží výhodou
práce na ŽL

Nabízíme: zajímavou práci s 15-ti letou tradicí

dobré finanční ohodnocení
kvalitní zaškolení a průběžné doplňování znalostí v oboru
spolehlivé pracovní zázemí (kancelář Praha, Bratislava)
nástup dohodou

Lektorka výchovně-vzdělávacích programů pro ZŠ a SŠ

LEKTORKA
výchovně-vzdělávacích programů
pro základní a střední školy v oblasti reprodukčního zdraví
intimní hygieny a rizikových faktorů v období dospívání
oblast
Východní Slovensko
(Prešov, Košice a okolí)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1940408  Dátum zverejnenia: 26.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.