Řidič MKD

MP-ČR a.s.

Místo práce
Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 40000 Kč/měsíc, základní plat + diety

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidič pro mezinárodní kamionovou dopravu v relaci CZ - Itálie, popř. Španělsko. Nejedná se o turnusové přepravy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

benefity možné po domluvě

Informace o náboru

Kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Min. praxe 1rok na MKD, řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, dig.kartu řidiče, dopravně psychologické vyšetření, čistý trestní rejstřík, výpis z karty řidiče

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Česká společnost zabývající se mezinárodní kamionovou dopravou hledá řidiče kamionu na vnitro po ČR i řidiče na MKD.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1426731  Dátum zverejnenia: 27.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000 - 40000 Kč/měsíc, základní plat + diety