Recepčná/ý - Mozolani Fitness club ZOC MAX

MOZOLANI TRAININGS , s. r. o.

Miesto práce
ZOC MAX Žilina
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov
- priama komunikácia so zákazníkmi
- starostlivosť o čistotu recepcie, oddychovej zóny, priestoru fitness centra
- príprava nápojov a obsluha zákazníkov v kaviarni
- poradenská činnosť v oblasti služieb
- predaj a poradenstvo v oblasti doplnkovej výživy
- predaj športového oblečenia a doplnkov značky Gorilla Wear a UNCS
- práca s PC - pokladňa
- zodpovednosť za plynulý chod prevádzky
- kontrolovanie skladových zásob a zostavovanie objednávok tovaru
- zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného
- jedná sa o kumulovanú pozíciu/recepcia+kaviareň+asistent predaja/

- ponúkame vám prácu v profesionálnom a nadštandardnom fitness centre
- stabilný príjem s bonusovým odmeňovaním
- zamestnanecké výhody
- príjemné pracovné prostredie
- silné zázemie

POZOR: svoje životopisy zasielajte s aktuálnou fotografiou výhradne cez profesiu. Životopis bez priloženej fotografie nebude akceptovaný.

V prípade početného záujmu o ponúkanú pozíciu budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

- hľadáme komunikatívneho človeka s nadšením pre prácu
- podmienkou na prijatie do zamestnania je schopnosť príjemne a milo vystupovať, s komunikačnými schopnosťami na pokročilej úrovni a reprezentatívnym vzhľadom
- vyžadujeme asertívny prístup, absolútnu časovú flexibilitu, zodpovednosť, samostatnosť
- upozorňujeme, že pracovná doba je od 5:30 do 22:00 pri dvojsmennej prevádzke

Mozolani Trainings s.r.o.
- spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkovaním fitness centier
- predajom doplnkovej výživy
- predajom módnych značiek GORILLA WEAR a UNCS pre fitness a voľný čas.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Prielohy 979/10
010 07 Žilina
ID: 2576604   Dátum zverejnenia: 19.10.2016