Recepčná - Mozolani Fitness CLUB ZOC MAX

MOZOLANI TRAININGS , s. r. o.

Miesto práce
Mozolani Fitness Shop - ZOC MAX Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priama komunikácia so zákazníkmi
- starostlivosť o čistotu recepcie, oddychovej zóny, priestoru fitness centra
- príprava nápojov
- poradenská činnosť v oblasti služieb
- predaj drobného tovaru a pitného režimu
- práca s PC - pokladňa
- zodpovednosť za plynulý chod prevádzky
- kontrolovanie skladových zásob a zostavovanie objednávok tovaru
- zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného
- dvojsmenná prevádzka

- ponúkame prácu v nadštandardnej prevádzke
- stabilný príjem s bonusovým odmeňovaním
- zamestnanecké výhody
- príjemné pracovné prostredie
- silné zázemie

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem, vzhľadom na počet životopisov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

V prípade záujmu zašlite svoj životopis spolu s aktuálnou fotografiou cez Profesiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosť a znalosť doplnkovej výživy

Počet rokov praxe

2

- hľadáme komunikatívneho človeka s nadšením pre prácu
- podmienkou na prijatie do zamestnania je schopnosť príjemne a milo vystupovať, s komunikačnými schopnosťami na pokročilej úrovni a reprezentatívnym vzhľadom
- vyžadujeme asertívny prístup, absolútnu časovú flexibilitu, zodpovednosť, samostatnosť
- upozorňujeme, že pracovná doba je od 5:30 do 22:00 pri dvojsmennej prevádzke
- počas víkendov od 7:00-21:00

Mozolani Trainings s.r.o.
- spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkovaním fitness centier
- predajom doplnkovej výživy
- výhradný distribútor športovej značky oblečenia a doplnkov GORILLA WEAR

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1270951  Dátum zverejnenia: 3.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou