Technik/Elektromontér

MOVYS, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Základný nástupný plat 850 EUR - 1100 EUR v závislosti od dĺžky praxe. Absolvent bez parxe nástupný plat 850 EUR. K základnému platu prináleží ešte osobné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
Vykonávať výstavbu, preventívnu a korektívnu údržbu sietí: GSM, UMTS, LTE
  • zákaznícke siete- pokrytie pre mobilných operátorov, IoT, optické siete, FTTH,
  • distribučné zariadenie v IP sieťach – routre, switche, prevodníky,
  • zákaznícke siete mobilných operátorov,
  • rádioreléové prenosové zariadenia magistrálne, malokapacitné a iné,
  • anténne vysielacie systémy, parabolické antény,
  • konfigurácia, inštalácia a servis security systémov,
  • inštalácia slaboprúdových rozvodov a ŠKS,
  • práca vo výškach

Stabilné pracovné miesto v prosperujúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti telekomunikácii,
Skúsený kolektív s nadštandardnými pracovnými vzťahmi,
Možnosť ďalšieho odborného rastu.,
Možnosť vzdelávať sa,
Príležitosť pracovať s unikátnou technológiou,
Každoročné odmeny
13 a 14 plat
Rekreačný pobyt v Tatrách
Benefitné poukážky (využitie na šport, wellness, kultúru ....)
Pracovné oblečenia a OOPP, náradie, notebook, telefón
Najmodernejšia meracia technika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme kolegu ktorý:
  • má minimálne elektrotechnické vzdelanie, resp. min. vyhlášku § 21,
  • má technické myslenie a vyzná sa v elektrotechnických schémach,
  • aktívny vodič,
  • schopnosť pracovať v tíme,
  • má chuť učiť sa, zaujíma ho telekomunikačné technika, sleduje vývoj a chce byť súčasťou spoločnsti, ktorá má unikátnu technológiu a rozvíja najmodernejšie siete,
  • pozícia vhodná aj pre absolventa.

KTO SME A ČO ROBÍME?
Spoločnosť MOVYS, a.s. je telekomunikačná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2000. Sídlo má v Bratislave, ale pobočky nájdete v Banskej Bystrici a Košiciach.
Hlavné oblasti pôsobenia sú poskytovanie služby Telemonitor, monitorovanie a riadenie vozidiel, objektov a osôb, výstavba a preventívny servis GSM a UMTS sietí, montáž a servis rádiokomunikačnej technológie a rádiových sietí, monitorovanie AM / FM a TV vysielačov, dodávka a servis telemetrických systémov, meranie pokrytia a kvality sietí, expertná a poradenská činnosť v oblasti rádiokomunikácií.
Sme držiteľom certifikátu ISO 9001:2000, licencie Telekomunikačného úradu SR a previerky NBÚ SR BP-475-5/2007-C / Stupeň utajenia Dôverné.

KARIÉRA V MOVYS?
Našim cieľom sú spokojní zákazníci. Vďačíme za to najmä našim zamestnancom a kvalitným produktom, za ktorými stoja. Do nášho MOVYS tímu preto hľadáme motivovaných nadšencov s otvorenou hlavou, so silným záujmom rozvíjať sa a odvahou skúšať nové.
Uvedomujeme si silu a jedinečnosť osobnosti každého z nás. Individuálne pristupujeme k odbornému aj osobnostnému rastu. Vieme oceniť prácu a každodenné nasadenie. Dbáme o to, aby sme vždy mohli dobiť svoje baterky :)
Poď s nami tvoriť zaujímavé riešenia, ktoré majú zmysel. Naše systémy nielen spájajú ľudí, ale aj zachraňujú životy. Staň sa súčasťou atmosféry rodinnej firmy a dôveryhodným profesionálom a partnerom našich zákazníkov. Záleží nám na Tvojom rozvoji, preto podpora vzdelávania je u nás samozrejmosťou.

AKÍ SME?
Sme gurmáni a kávoholici. Radi ťa zoberieme každý deň na obed do inej reštiky, okúsiš iný typ medzinárodnej kuchyne. Navyše sme vášniví športovci a tímový duch nám tiež nie je cudzí v práci ani na home office ;) Ešte váhaš prihlásiť sa? :))

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Milan Dorčák
Tel.: +421907782220
E-mail: poslať životopis
ID: 3115276  Dátum zverejnenia: 2.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný nástupný plat 850 EUR - 1100 EUR v závislosti od dĺžky praxe. Absolvent bez parxe nástupný plat 850 EUR. K základnému platu prináleží ešte osobné ohodnotenie.