Finančný analytik

MOVINO, spol. s r.o.

Miesto práce
Osloboditeľov 66, okres Veľký Krtíš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.02.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie finančných plánov spoločnosti.
Nákladový a finančný kontroling.
Vypracováva mesačný plán cash flow.
Analytická a kontrolná činnosť v oblasti financovania a kontrolingu.
Reporting výsledkov hospodárenia spoločnosti.
Komunikácia s finančnými inštitúciami, dodávateľmi, odberateľmi.

• práca v stabilnej spoločnosti
• zaujímavá a dynamická práca
• možnosť sebarealizácie a odborného rastu

V prípade, že Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite prosím štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na uvedené kontaktné adresy našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť, analytické myslenie, komunikatívnosť

Spoločnosť MOVINO patrí k najväčším pestovateľom hrozna a výrobcom vína na Slovenskou. V posledných rokoch investovalo vinárstvo finančné prostriedky do obnovy technológie na spracovanie hrozna, skladovanie a fľaškovanie vína. Od roku 2018 spoločnosť prevádzkuje vinársky penzión. K dlhodobým zámerom spoločnosti patrí koncepcia budovania firmy tak, aby sa stabilne udržala medzi medzi najlepšími vinárskymi spoločnosťami, čo sa týka kvality aj participácie na trhu. Z tohto dôvodu Vám ponúkame pracovné miesto s perspektívou odborného rastu. Vinárstvo MOVINO sa zaoberá aj pestovaním hrozna na takmer 300 ha vinohradov, jeho spracovaním až po finálny produkt, ktorý v jedinečných kolekciách expeduje po celom Slovensku a niekoľkých kútov sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2402567  Dátum zverejnenia: 20.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou