Warehouse Manager

Movianto Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 4431/14A, okres Senec
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• dohľad nad všetkými procesmi v sklade / zabezpečenie organizácie práce v sklade, riešenie denných prevádzkových potrieb
• vedenie a motivácia pracovníkov (cca 25-30 zamestnancov), zadávanie úloh a ich následná kontrola, dohľad nad ich školením a osobným rozvojom
• zabezpečenie plnenia stanovených cieľov a kvalitatívnych ukazovateľov
• spolupráca na tvorbe operačných postupov a pracovných inštrukcií
• dodržiavanie zásad QMS (quality management system), BOZP, PO apod.
• spoluzodpovednosť za dodržiavanie rozpočtu - zvyšovanie efektivity procesov, znižovanie nákladov, zavádzanie nových riešení
• pravidelný reporting definovaných ukazovateľov a štatistík
• vyberanie, komunikácia a hodnotenie dodávateľov logistických služieb, vyjednávanie optimálnych zmluvných podmienok
• účasť na skladových auditoch, poradách a školeniach

• výkonnostná zložka mzdy: 13. plat, mimoriadne odmeny za výnimočný výkon alebo prínos pre firmu
možnosť osobného rastu a vzdelávania
• firemné vozidlo aj na súkromné účely
príspevok na stravovanie,
• príspevok na výučbu angličtiny

Prosím zašlite motivačný list a životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• minimálne stredoškolské vzdelanie
• znalosť skladových procesov
• skúsenosť s vedením kolektívu
• Práca s PC na pokročilej úrovni
• znalosť anglického jazyka na úrovni stredne pokročilej písomnej a ústnej komunikácie
• prax a skúsenosti na podobnej pozícií – výhodou
priateľské vystupovanie a komunikatívnosť, pracovitosť a orientácia na cieľ
vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
• vodičský preukaz na VZV výhodou

Movianto poskytuje celoeurópske logistické riešenie pre zákazníkov z radov farmaceutických, biotechnologických a zdravotníckych spoločností. V Slovenskej republike poskytujeme svoje služby z distribučného centra v Senci, Prologis Park Bratislava.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2886785  Dátum zverejnenia: 11.1.2017