Odborný zástupca

Movianto Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 4431/14A, 903 01 Senec, okres Senec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon práce Odborného zástupcu na kontrolu kvality v súlade s požiadavkami Zákona č. 362/2011 Z. z.
- dohľad nad správnou výrobnou praxou
- aktualizácia a kontrola dodržovania nastavených interných procesov výroby a akosti
- udržovanie systému akosti
- zodpovednosť za interné školenia a audity
- pravidelné reporty

- zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti
- moderné pracovné prostredie
- motivujúce platové ohodnotenie
- miesto výkonu práce: Senec

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, všeobecné lekárstvo, veterinárne lekárstvo, chémia a biológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Požiadavky na odborného zástupcu - kvalifikačné predpoklady
Ukončené štúdium v odbore:
1. farmácia a má odbornú prax najmenej dva roky v laboratóriu na kontrolu liekov alebo získala špecializáciu v špecializačnom odbore farmaceutická kontrola a zabezpečovanie kvality liekov,
2. všeobecné lekárstvo, veterinárske lekárstvo, chémia alebo biológia a má odbornú prax najmenej dva roky v laboratóriu na kontrolu liekov alebo získala špecializáciu v špecializačnom odbore zabezpečovanie kvality liekov,

Movianto poskytuje celoeurópske logistické riešenie pre zákazníkov z radov farmaceutických, biotechnologických a zdravotníckych spoločností. V Slovenskej republike poskytujeme svoje služby z distribučného centra v Senci, Prologis Park Bratislava.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1264446  Dátum zverejnenia: 5.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou pri pohovore