Administratívny pracovník s Nemeckým jazykom - eshop: moveco.sk /.at

MOVECO s. r. o.

Logistická 7, Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POZOR, hľadáme novú kolegyňu/kolegu s aktívnym Nemeckým jazykom, ktorý využije na dennej báze!

Tvojou úlohou je spracovanie e-mailov, telefonická a osobná komunikácia so zákazníkmi v Nemeckom jazyku, spracovanie platieb, pošty a pod.

Náplň práce :
• Poskytovanie informácií o stave objednávok klientom e-shopu
• Spracovanie objednávok, ponuka alternatív v prípade nedostupnosti tovaru
• Budovanie dôvery a spokojnosti u zákazníkov
• Spracovanie reklamácií, vratiek
• Komunikácia so skladom a dodávateľmi
• Komunikácia dopytov cez soc. siete

• Mesačná odmena ( variabilná zložka )
• Pracovná doba počas pracovných dní, v čase 08:00 - 16:00
• Zamestnanie na trvalý pracovný pomer
• Príjemné pracovné prostredie
• Mladý a veselý kolektív
• Čiastočný home office po naplnení tímu
• Zamestnanecké ceny predávaného sortimentu

Pozíciu obsadzujeme k 1.6.2024 ale nástup je možný asap z dôvodu oboznámenia sa a zaučenia s internými systémami. V prípade, že vyššie spomenuté požiadavky sú v súlade s Vašimi schopnosťami/zručnosťami, pošlite prosím CV na email: [email protected]. Následne po vyhodnotení vás pozveme na pohovor. Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • bezproblémová komunikácia slovom aj písmom v Nemeckom jazyku
  • asertivita
  • tímový hráč
  • obchodný duch
  • samostatnosť a zodpovednosť

Slovenská firma MOVECO s.r.o. pôsobiaca v segmente e-commerce už takmer 9 rokov. Venujeme sa nákupu a predaju tovarov v oblasti fitness vybavenia, doplnkov výživy, pomôcok pre rôzne druhy športu a v neposlednom rade produktom zo segmentu dom a záhrada. Dnes poskytujeme naše služby na Slovensku a v Chorvátsku, no naše ambície siahajú oveľa ďalej a radi by sme sa vrátili do stavu pred pandémiou Covid-19, kedy sme pôsobili na piatich trhoch v rámci EU. Sme malý tím s veľkými ambíciami. Ak máš chuť vidieť výsledky svojej práce, nebojíš sa "zamakať" v krízových situáciách a svet eshopov je pre teba atraktívny tak ťa čakáme na palube.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Milan Zifčák
Tel.: +421905226228
E-mail: poslať životopis
ID: 4828926  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac