Vedúci predajne

Mountfield SK, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
možnosť až 14.400 € / rok po zapracovaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná obchodná práca, v ktorej naplno uplatníte a rozviniete svoj obchodný talent
- riadenie a kontrola činnosti predajne, zabezpečenie jej chodu podľa pokynov oblastného manažéra predaja
- vedenie predajného tímu a priamy predaj
- školenie, riadenie a motivácia personálu predajne
- starostlivosť o tovar, jeho dopĺňanie, správne označenie a ochrana pred odcudzením
- hospodárenie s tovarom a s majetkom spoločnosti
- úzka spolupráca s oblastným manažérom, vedúcim servisu a bazénovým špecialistom

Ak sa chcete zaradiť do nášho kolektívu, využite túto šancu a neváhajte reagovať prostredníctvom nižšie uvedeného e-mailu.
Vopred sa ospravedlňujeme, ale vzhľadom na veľké množstvo zaslaných žiadostí o zamestnanie nie je možné odpovedať všetkým z Vás. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí, budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho výberového kola a ostatné žiadosti spolu so životopismi budú skartované podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie a za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod a služby, technické, strojárske

Počet rokov praxe

2

- chuť obchodovať a riadiť
- schopnosť efektívne viesť tím predajných technikov
- časová flexibilita, ochota vysokého pracovného nasadenia
- pripravenosť niesť zodpovednosť za prácu riadeného tímu
- technická znalosť vo vzťahu ku komodite záhradnej techniky a bazénov
- bežná znalosť práce na PC
- základy práce s pokladňou
- trestná bezúhonnosť
- vodičský preukaz skupiny B
- znalosť cudzích jazykov nie je podmienkou

Spoločnosť Mountfield SK, s.r.o. je stabilná firma s dominantným postavením na slovenskom trhu, je prevádzkovateľom siete maloobchodov so širokou ponukou tovaru pre záhradu a voľný čas a bazénov. Prevádzkuje obchody a vlastné distribučné centrum v Českej republike a Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mountfield SK s.r.o.
Generála M.R.Štefánika 6840
91101 Trenčín
ID: 2038002   Dátum zverejnenia: 17.10.2016