Prijímeme kuchára/kuchárku aj pomocnú silu do kuchyne

Motorest Sofia Strečno - Branko Oberta

Miesto práce
Hlavná ul., 013 24 Strečno, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
31.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
820-900 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava denného menu
- Príprava minútkových a hotových jedál výlučne slovenskej kuchyne typu rezne, halušky, guláš a pod.
- Dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov
- Zodpovednosť, dochvíľnosť a spoľahlivosť
Pracovná doba - 07:00 do 18:00 hod, 15 dní v mesiaci (krátky - dlhý týždeň). Prípadne dohoda na pracovnom čase.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948/113 099.

Ponúkame:
• Dynamickú prácu v ,,rodinnom" kolektíve
• Prácu v stabilnom podniku, ktorý je na trhu už viac ako 9 rokov
• Príspevok na dopravu do práce a z práce pri väčších vzdialenostiach (možnosť prenocovať)
• Zamestnanecké stravovanie (obed a večera), minerálka, nealko, káva gratis
• Posedenie/teambuilding po ukončení sezóny (leto), kapustnica v zime
• Zapožičanie firemného auta
• Možné školenia a kariérny rast v prípade záujmu

Informácie o výberovom konaní

Životopis NIE JE nutný, stačí volať.
Nástup možný ihneď. Výplatu je možné dostávať aj každé 2 týždne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kuchár-čašník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax je vítaná. Ak nie si vyučený, musíš mať k vareniu blízky vzťah :)

Sme rodinný motorest a penzión s tradičnou i netradičnou slovenskou kuchyňou. Na gastronomickom trhu pôsobíme od roku 2009. S nami sa určite nebudeš nudiť. Motorest v rodinnom štýle. Viac na www.motorestSofia.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3143318  Dátum zverejnenia: 27.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 820-900 eur