Umývač automobilov

MOTOR PARTNER, s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné čistenie automobilov.

Kompletné čistenie automobilov v umývacom boxe v budove. Prac. doba 8:00-16:00 v Bratislave - Petržalke. Plat 450 netto + stravné lístky. Nutný vodičský preukaz.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

A

Pedantnosť.

Spoločnosť MOTOR PARTNER s.r.o. je autorizovaným predajcom a servisom vozidiel Citroën už od roku 1997. V súčasnosti tvorí významné obchodné a servisné miesto pre vozidlá Citroën v Bratislave, prevádzkuje taktiež multibrendový autoservis - Férový autoservis, člen Eurorepar Car Servis a autobazár s preverenými vozidlami so zárukou. V roku 2023 pribudol do ponuky nový, významný čínsky výrobca automobilov Dongfeng.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1912143  Dátum zverejnenia: 29.10.2014