Garančný technik ,Garančná technička

Motor-Car Prešov, s.r.o.

Miesto práce
Petrovanská 36, okres Prešov
Termín nástupu
Nástup ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie garančných zákaziek a fotodokumentácie
- Komunikácia s garančným oddelením
- Vedenie tímu
- Export a databáza garančných dielov

práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- široký vzdelávací program a možnosť zvyšovania kvalifikácie
- sociálny program a zľavy pre zamestnancov
- špičkové technické vybavenie dielní
- motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov

Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu presov@motor-car. sk .Oslovíme len tých kandidátov, ktorí budú vyhovovať naším požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Manuálna zručnosť
Technické myslenie
Dôslednosť a zodpovednosť
Čestnosť
Samostatnosť
Loajálnosť

Naša spoločnosť Motor-Car Prešov, s.r.o. sa snaží neustále rozšírovať svoje portfólio v oblasti predaja a servisu svojich značiek. V súčasnosti sme autorizovaným partnerom značiek Mercedes-Benz, HYUNDAI, FUSO, SETRA, NEOPLAN a zároveň poskytujeme záručný a pozáručný servis osobných, úžitkových, nákladných vozidiel a autobusov ako aj klampiarske a lakovnícke práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2874599  Dátum zverejnenia: 6.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou