Automechanik /Autoelektrikár

Motor-Car Prešov, s.r.o.

Miesto práce
Petrovanská 36, Prešov
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Automechanik /Autoelektrikár – osobná a nákladná doprava
- kontrola technického stavu nákladných a osobných vozidiel
- vykonávanie servisných prehliadok a opráv podľa opravárenských manuálov
- diagnostikovanie závad a ich odstránenie
- práca na pracovné zmeny

práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- široký vzdelávací program a možnosť zvyšovania kvalifikácie
- sociálny program a zľavy pre zamestnancov
- špičkové technické vybavenie dielní
- motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov

Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu presov@motor-car. sk .Oslovíme len tých kandidátov, ktorí budú vyhovovať naším požiadavkám.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2016 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Technické myslenie
Dôslednosť a zodpovednosť
Čestnosť
Samostatnosť
Loajálnosť

Naša spoločnosť Motor-Car Prešov, s.r.o. sa snaží neustále rozšírovať svoje portfólio v oblasti predaja a servisu svojich značiek. V súčasnosti sme autorizovaným partnerom značiek Mercedes-Benz, MAN, HYUNDAI, FUSO, SETRA, NEOPLAN a zároveň poskytujeme záručný a pozáručný servis osobných, úžitkových, nákladných vozidiel a autobusov ako aj klampiarske a lakovnícke práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Petrovanská 36
080 01 Prešov

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2821948   Dátum zverejnenia: 22.11.2016