Upratovačka

Motor-Car Prešov, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
03.01.2022
646 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie ( bližšie informácie o odmeňovacom systéme poskytneme pri osobnom stretnutí )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovacie práce administratívnych priestorov, kancelárií ,

- práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
- pracovné oblečenie
- motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov
- 13.plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-precíznosť, spoľahlivosť, lojalita, samostatnosť, ochota a zmysel pre poriadok, čistotu a detail

Naša spoločnosť Motor-Car Prešov, s.r.o. sa snaží neustále rozšírovať svoje portfólio v oblasti predaja a servisu svojich značiek. V súčasnosti sme autorizovaným partnerom značiek Mercedes-Benz, HYUNDAI, FUSO, SETRA, NEOPLAN a zároveň poskytujeme záručný a pozáručný servis osobných, úžitkových, nákladných vozidiel a autobusov ako aj klampiarske a lakovnícke práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2755824  Dátum zverejnenia: 29.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 646 EUR/mesiac