Predajca TRAPO (Ľahkých úžitkových vozidiel) Mercedes Benz

MOTOR - CAR Košice s.r.o.

Miesto práce
Dopravná 5, Košice
Termín nástupu
po dohode
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkmi, zisťovanie ich potrieb
- prezentácia nových automobilov
- vykonávanie predvádzacích jázd
- starostlivosť o stálych zákazníkov
- vypracovanie cenových ponúk a návrhov riešenia potrieb zákazníkov
- telefonická a emailová komunikácia
- realizácia predaja automobilov vrátane administratívnych činností
- vedenie obchodnej agendy spojenej s predajom automobilov

- možnosť sebarealizácie
- pravidelné vzdelávanie v oblasti predaja
- práca v značkovej predajni automobilov
- práca v stabilnej spoločnosti a príjemnom prostredí
- služobný mobil a technické zabezpečenie
- možnosť kariérneho postupu na základe dosiahnutých výsledkov predaja

V prípade záujmu o danú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť
- predajné zručnosti
- príjemné vystupovanie
- schopnosť samostatne pracovať
- ochota vzdelávať sa
- teamová spolupráca

MOTOR-CAR Košice je moderná spoločnosť, ktorá na vysokej profesionálnej úrovni poskytuje komplexné služby v oblasti autorizovaného predaja a servisu vozidiel Mercedes Benz, KIA a JEEP. V najväčšom krytom autosalóne na Slovensku predávame použité vozidlá našich, ale aj iných značiek. Sme úspešne rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca na trhu už 15 rokov a využívame profesionalitu a skúsenosti nadobudnuté na medzinárodnej úrovni.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Dopravná 5
040 01 Košice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2729089   Dátum zverejnenia: 19.9.2016