Klampiar

Motor-Car Bratislava, spol.s r.o.

Miesto práce
Zlaté Piesky, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
základný plat a výkonostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva odborné práce pri opravách karosérií motorových alebo koľajových vozidiel,
Opravuje poškodené karosérie po havárii, korózii a ďalších poškodeniach,
Opravuje ich výmenou, lepením, nitovaním, vyklepávaním, spájkovaním, zváraním, brúsením, rovnaním a ťahaním na vyrovnávacom zariadení alebo zemnom ráme,
Vykonáva lícovanie, zostavovanie dielov a konštrukcií...

práca v stabilnej, perspektívne sa rozvíjajúcej spoločnosti, práca v mladom kolektíve, školenia a odborný rast

písomné žiadosti spolu s krátkym profesijným životopisom posielajte na emailovú adresu: personalne@motor-car.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, mechanik, automechanik

Vodičský preukaz

A, B

prax v odbore min. 2 roky - vítaná
absolvované školenia, príp. certifikáty- vítané

Motor-Car Bratislava je autorizovaným dealerom automobilov značiek Mercedes-Benz, Honda, Kia a prostredníctvom dcérskych spoločností poskytuje predaj vozidiel v 37 prevádzkach na Slovensku, v Čechách a Maďarsku, je súčasťou nadnárodného koncernu Wiesenthal.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Tuhovská 5
831 07 Bratislava
ID: 284395   Dátum zverejnenia: 14.10.2016