Operátor výroby

MOTIWAR s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: výrobný závod Strečno, Žilinský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): od 520 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Výroba náhradných dielov a automobilových častí, strojov a častí strojov, elektrických a elektronických produktov, materiálov na výrobu železných konštrukcií a častí obrábacích strojov.
Iné výhody
- stabilná a dlhodobá práca
- možnosť prechodu zamestnanca do kmeňového stavu (možnosť zvýšenia platu)
- z Martina doprava zabezpečená zdarma
- dobré finančné ohodnotenie
- bonusy k výplate
- preplácanie cestovných nákladov
- technické zabezpečenie pre výkon práce
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Strojársky priemysel

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zameranie, odbor:
technické, stavebné, elektrotechnické, strojárske
- ochota pracovať na 3 zmeny
- flexibilita, zodpovednosť, stabilita, chuť do práce

Sme profesionálna, dynamicky sa rozrastajúca spoločnosť. Predmetom našej činnosti sú komplexné a špecializované personálno-poradenské služby. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov
20
Ak máte záujem o pracovnú ponuku kontaktujte nás ihneď na čísle 0415624224 a posielajte životopisy na email:
j.dlugosova@europeanstaffing.sk. Nástup na zmluvu je možný ihneď.
Adresa spoločnosti
MOTIWAR, s.r.o.
Námestie Andreja Hlinku 1 Zobraziť na mape
010 01 Žilina
ID: 1270739   Dátum zverejnenia: 6.6.2012
Lokalita: Žilinský kraj
Spoločnosť: MOTIWAR s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke