Koordinátor

MOTIWAR GROUP s.r.o.

Miesto práce
okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
1. 10. 2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o klientov zamestnávateľa, komunikácia s klientmi zamestnávateľa
- archivácia dokumentov zamestnávateľa
- kompletná starostlivosť o pridelených klientov (zodpovednosť za stálosť a rozrast pracovných pozícií, manažovanie pracovných zmien, školenie nových zamestnancov)
- vyhľadávanie a zabezpečovanie zamestnancov
- registrácia uchádzačov, vedenie databázy uchádzačov,
- spracovávanie dokladov, vyhotovovanie zmlúv, riadi plánovanie počtu pracovníkov a obsadenosti zmien podľa potreby klientov
- zodpovedá za správnosť údajov a prípravu podkladov (dochádzka, odpracované hodiny, rentabilita ubytovania, poskytovanie dopravy, pracovných prostriedkov, vyplatené bonusy za dochádzku, čerpanie PN a dovoleniek, podklady na výpočet miezd a faktúr)
- pomocné a administratívne práce v kancelárii
- zodpovednosť za dodržiavanie plánovaných nákladov a budgetu pobočiek
- zodpovednosť: temporary placement, Part-time Job, spolupráca pri Permanent Placement
- spolupráca s manažérmi ostatných úsekov za účelom zabezpečenia efektívnej chodu spoločnosti a zvyšovania kvality práce

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme odpovedať iba tým, ktorí spĺňajú stanovené podmienky. Za pochopenie ďakujeme.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti MOTIWAR GROUP, s.r.o., IČO: 36 481 289 súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v pozícii koordinátor vo výrobnej spoločnosti

Počet rokov praxe

1

- min. 1 ročná prax na pozícii "koordinátor" vo výrobnej spoločnosti
- znalosť obchodnej korešpondencie
- kultivované a reprezentatívne vystupovanie smerom k externému aj internému prostrediu
- komplexné myslenie, schopnosť analýzy a syntézy
- vlastný time management, schopnosť vlastnej prioritizácie pracovných úloh
- asertivita
- komunikatívna, extrovertná osobnosť
- samostatnosť, zodpovednosť
- rozvinuté organizačné schopnosti
- PC užívateľské znalosti – MS Office
- vodičský preukaz sk. B
- trestná bezúhonnosť

MOTIWAR GROUP s.r.o. je personálna agentúra, ktorá sa špecializuje na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu na Slovensku i v zahraničí. Dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť potreby zamestnávateľov i zamestnancov. Naše služby sú realizované spoľahlivými, vyškolenými a na výsledok orientovanými profesionálmi, ktorí detailne ovládajú charakter svojej práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1834815  Dátum zverejnenia: 14.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou