Koordinátor - náborár

MOTIWAR GROUP s.r.o.

Miesto práce
okres Senec, okres Nitra
Termín nástupu
01.05.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o klientov zamestnávateľa, komunikácia s klientmi
zamestnávateľa
- archivácia dokumentov zamestnávateľa
- kompletná starostlivosť o pridelených klientov (zodpovednosť za
stálosť a rozrast pracovných pozícií, manažovanie pracovných zmien,
školenie nových zamestnancov)
- vyhľadávanie a zabezpečovanie zamestnancov
- registrácia uchádzačov, vedenie databázy uchádzačov,
- kompletná starostlivosť o brigádnikov, spracovávanie dokladov, vyhotovovanie zmlúv, riadi plánovanie počtu pracovníkov a obsadenosti
zmien podľa potreby klientov
- zodpovedá za správnosť údajov a prípravu podkladov (dochádzka,
odpracované hodiny, rentabilita ubytovania, poskytovanie dopravy,
pracovných prostriedkov, vyplatené bonusy za dochádzku, čerpanie PN
a dovoleniek, podklady na výpočet miezd a faktúr)
- pomocné a administratívne práce v kancelárii
- zodpovednosť za dodržiavanie plánovaných nákladov a budgetu
pobočiek
- zodpovednosť: temporary placement, Part-time Job, spolupráca pri
Permanent Placement
- spolupráca s manažérmi ostatných úsekov za účelom zabezpečenia
efektívneho chodu spoločnosti a zvyšovania kvality práce

- mobilný telefón,
- notebook,

Naša spoločnosť hľadá koordinátora samostatne do Nitry a Senca, preto prosíme všetkých uchádzačov, aby do predmetu emailu uvádzali v akom meste majú záujem pracovať.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti Motiwar Group, s.r.o., IČO: 36 481 289 súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme profesionálna, dynamicky sa rozrastajúca spoločnosť. Predmetom našej činnosti sú komplexné a špecializované personálno-poradenské služby. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- min. 1 ročná prax na pozícii Koordinátor vo výrobnej spoločnosti
- znalosť obchodnej korešpondencie
- kultivované a reprezentatívne vystupovanie smerom k externému aj
internému prostrediu
- komplexné myslenie, schopnosť analýzy a syntézy
- vlastný time management, schopnosť vlastnej prioritizácie pracovných
úloh
- asertivita
- komunikatívna, extrovertná osobnosť
- samostatnosť, zodpovednosť
- rozvinuté organizačné schopnosti
- trestná bezúhonnosť

MOTIWAR GROUP s.r.o. je personálna agentúra, ktorá sa špecializuje na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu na Slovensku i v zahraničí. Dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť potreby zamestnávateľov i zamestnancov. Naše služby sú realizované spoľahlivými, vyškolenými a na výsledok orientovanými profesionálmi, ktorí detailne ovládajú charakter svojej práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1716247  Dátum zverejnenia: 16.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou