Operátor výroby

MOTIWAR GROUP s.r.o.

Miesto práce
okres Martin, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Presné informácie uvedené pri pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobe pri montážnej linke v automobilovom priemysle, náplň práce podľa pracovného zaradenia a pokynov supervízora, manuálna práca, 3 - zmenná prevádzka.

Doprava z Martina do Strečna zabezpečená, ostatné smery majú príspevok na dopravu 0,07€/km/jedna cesta do Strečna je hradená; stravné lístky; rôzne výhody, príplatky a bonusy.

Ubytovanie neposkytujeme.

Práca v automobilovom priemysle v stabilnom podniku na trvalý pracovný pomer alebo dohodu.

Miesto výkonu práce: Žilina - Bytčica, Rajec, Strečno

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti MOTIWAR GROUP, s.r.o., IČO: 36 481 289 súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Manuálna zručnosť, ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke, fyzická zdatnosť.

MOTIWAR GROUP s.r.o. je personálna agentúra, ktorá sa špecializuje na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu na Slovensku i v zahraničí. Dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť potreby zamestnávateľov i zamestnancov. Naše služby sú realizované spoľahlivými, vyškolenými a na výsledok orientovanými profesionálmi, ktorí detailne ovládajú charakter svojej práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1707391  Dátum zverejnenia: 3.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Presné informácie uvedené pri pracovnom pohovore.