Letná brigáda - šéf/ka animátorov do detského letného clubu Hilsoník

MOTI s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš-Demänová
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
od 15.06.2023
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiacMzda od 1100 € je v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš si užiť toto leto na Slovensku a zarobiť si zároveň? Si zodpovedný kreatívec, milovník detí, pohybu a športu a vieš v rôznych prípadoch improvizovať? Ak si odpovedal na všetko ÁNO, tak táto pozícia posunie tvoje animátorské skúsenosti na vyšší level. Hľadáme ŠÉFA/KU animátorov, ktorý/á nám pomôže zabezpečiť, aby naši hostia mali nezabudnuteľné letné zážitky. Ak myslíš, že máš niečo, čo vieš odovzdať ďalej, tak pracuj s nami v krásnom garden rezorte Hilson Jasná na Liptove s možnosťou ubytovania!

Ako šéf/ka animátorov budeš zodpovedať za tvorbu programu a organizácie celého animačného tímu. Riadiť a rozdeľovať aktivity jednotlivým animátorom a takisto sa aktívne zapájať do realizácie animácií pre deti vo veku 3-12 rokov. Budeme s tebou počítať celé leto už od cca 15. júna do 02. septembra. Animačný program tvoríme už 10. sezónu, takže všetko máme do detailov premyslené, no budeme veeeľmi radi, keď prídeš s novými trendami a vychytávkami.

- Poukaz na ubytovanie pre tvoju rodinu alebo priateľov
- Poskytnutie stravy a nápojov
- Zdarma ubytovanie v rezorte a pracovné oblečenie
- Počas celého NADUPANÉHO leta budeš súťažiť o elektrickú kolobežku
- Korektné a seriózne odmeňovanie
- Mzda vždy na čas
- Práca v mladom kolektíve a v atraktívnom prostredí

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax 1 rok ako animátor/ka
- Hľadáme mladých, veselých a energických ľudí, ktorí
milujú prácu s deťmi
- Pozitívny vzťah k deťom
- Poriadkumilovnosť a rešpektovanie pravidiel
- Schopnosť improvizácie
- Zodpovednosť, dôslednosť
- Flexibilita, kreativita
- Príjemné vystupovanie

Hilson Jasná garden rezort je umiestnený pred vstupnou bránou do Demänovskej doliny. Hosťom ponúka nielen ubytovanie v apartmánoch ideálnych pre rodiny s deťmi ale aj v príjemných štúdiách pre páry a klientelu vyhľadávajúcu súkromie, oddych a komfort ubytovania v modernom zelenom prostredí.

Apartmánový rezort Hilson si získal množstvo spokojných a stálych hostí, neustále vylepšujeme a rozširujeme naše služby.

K našim schopnostiam patrí pracovitosť a cieľavedomosť, sme tím mladých ľudí, ktorí hľadajú pozitívne naladených kolegov. Vieme, čo chceme ponúknuť našim hosťom - služby na ktoré budeme patrične pyšní.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3157644  Dátum zverejnenia: 14.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac