Marketingový manažér v Hilson Garden rezort

MOTI s.r.o.

Miesto práce
Demänová, Liptovský Mikuláš-Demänová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 500 - 1 800 EUR/mesiacVýška nástupnej mesačnej mzdy závisí od tvojich individuálnych skúseností a zručností, je predmetom partnerskej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Marketingového manažéra. Ak ťa zaujíma vytvoriť zaujímavý obsah, kamarátiš sa s webom a sociálnymi sieťami , zvládaš kreatívne kampane, máš rád poriadok a systém,chceš sa učiť nové veci, tak tebe držíme voľné miesto u nás.
- Budeš mať zodpovednosť za oblasť sociálnych sietí v oblasti online a off-line propagácie ( Facebook, Instagram, TikTok)
- Tvorba, nastavenie a vyhodnocovanie marketingových kampaní na sociálnych sieťach za účelom prezentácie nášho rezortu
- Práca s Google Analitics / seo, ppc kampane -MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- Budeš pripravovať marketingové materiáli, tvoriť články a newslettre, komunikácia so zákazníkmi
- Nastavovať digitálne zdroje + hotelovú webovú stránkú
- Report, vyhodnocovanie a tvorba analýz úspešnosti organizovaných programov
- Grafická a textová príprava contentu (v spolupráci s grafikom)
- Sledovať trendy v oblasti marketingu
- Dodržiavanie termínov, tvorba podkladov, reporting vedeniu
- Komunikácia a spolupráca s tímom

- Dlhodobo stabilná pozícia s perspektívou kariérneho rastu
-Mzda vždy načas
- Notebook
- Služobný telefón
- Samostatná práca na projektoch poskytujúca priestor pre kreativitu
- Možnosť vzdelávania sa na firemné náklady

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme zaslať motivačný list a životopis.
Len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.
Všetky osobné údaje, ktoré nám poskytnete, považujeme v zmysle zákona o ochrane osobných údajov za dôverné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing / predaj

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

cestový ruch

Počet rokov praxe

1

-Pozitívny prístup k práci
-Vysoké pracovné nasadenie
-Odbornosť, zodpovednosť, flexibilita
-Samostatnosť, kreativita, komunikatívnosť
-Tímový duch
-Príjemné vystupovanie
-Zvládanie stresových situácií a prácu pod tlakom

Hilson Jasná garden rezort je umiestnený pred vstupnou bránou do Demänovskej doliny. Hosťom ponúka nielen ubytovanie v apartmánoch ideálnych pre rodiny s deťmi ale aj v príjemných štúdiách pre páry a klientelu vyhľadávajúcu súkromie, oddych a komfort ubytovania v modernom zelenom prostredí.

Apartmánový rezort Hilson si získal množstvo spokojných a stálych hostí, neustále vylepšujeme a rozširujeme naše služby.

K našim schopnostiam patrí pracovitosť a cieľavedomosť, sme tím mladých ľudí, ktorí hľadajú pozitívne naladených kolegov. Vieme, čo chceme ponúknuť našim hosťom - služby na ktoré budeme patrične pyšní.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2984275  Dátum zverejnenia: 19.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac