Procurement Planner

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
asap, prípadne dohodou
Od 1 850 EUR/mesiac+ variab. mes. prémia: 80,- € + odmena za prac. pohotovosť. Ponúkaná základná mzda závisí od skúseností + možnosť získať polročné bonusy (podľa dosiahnutých výsledkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša firma, s odhodlaním posúvať hranice v oblasti materiálového riadenia na globálnom trhu, hľadá skúseného a vášnivého materiálového disponenta. Máte jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou nášho tímu.

Aktuálne vytvárame nový tím materiálových disponentov na globálnej úrovni. Naša firma je hrdá na svoj tím, ktorý tvorí kolektív ľudí s vášňou pre materiálové riadenie a spoluprácu. Spolu vytvárame prostredie, kde sa hodnotí výkon, profesionálny rast a kde je každý príspevok vážený.

Ak máš bohaté skúsenosti v oblasti materiálového riadenia a túžiš pracovať v prostredí, kde sa podporuje silný kolektív a vzájomná spolupráca, radi ťa privítame v našom tíme.

Čo budeš u nás robiť:
- Zabezpečovať dostupnosť materiálu
- Plánovať, objednávanie a sledovanie dodávok
- Monitorovať a spravovanie stavu zásob
- Plánovať prepravy a časové okná
- Sledovať termíny vo vzťahu k zmenovému manažmentu
- Komunikovať so zákazníkom a dodávateľmi
- Sledovať a dokumentovať výkon dodávateľa
- Manažovať kritické situácie dodávaného materiálu
- Podpora pri manažmente obalov

- Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
- Možnosť získať polročné bonusy - podľa dosiahnutých výsledkov
- Platené jazykové kurzy a iné školenia
- Možnosť kariérneho rastu
- Zaujímavý sociálny program
- Príspevok na dopravu a do DDS
- Multisport karta
- Cenovo výhodné stravovanie

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v Slovenskom a Anglickom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Predchádzajúca skúsenosť a prax s materiálovým plánovaním / administratívou a logistikou
Predchádzajúca skúsenosť v automobilovom priemysle, prípadne v oblasti logistiky
Dobré porozumenie / skúsenosti s ERP- a MRP- systémami
Dobrá znalosť Microsoft Office (predovšetkým MS Excel)
Znalosť SAP - výhodu
Znalosť prepravných noriem a procesu FMEA
Schopnosť porozumieť zložitým požiadavkám plánovania
Výborné administratívne, organizačné a prezentačné schopnosti
Výborné vyjednávacie schopnosti a schopnosť riešiť konflikty
Schopnosť efektívne komunikovať na všetkých úrovniach
Odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci, komunikatívnosť, zodpovednosť
Vytrvalosť, spoľahlivosť, rozhodovanie, zmysel pre detail, tímový hráč
Anglický jazyk – aktívne – komunikatívna úroveň - podmienkou
Znalosť Nemeckého jazyka – výhodou

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Gáliková
Tel.: +421910772499
E-mail: poslať životopis
ID: 4814318  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac