Produktový manažér /-ka rybárskeho vybavenia Delphin

MOSS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiacPravidelný rast mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na pozíciu Produktový manažér pre slovenskú značku Delphin. Ak by sme to mali zhrnúť, neexistuje oficiálna kvalifikácia na toto povolanie. Existujú len predpoklady, ktoré by si mal spĺňať.

Uchádzač by však mal v skratke v sebe spájať vlastnosti a zručnosti:
✍ Zanietený rybár telom aj dušou
✍ Výborný prehľad naprieč spektrom rybolovných techník a sortimentom
✍ Technické myslenie a inovatívnosť
✍ Zodpovednosť
✍ Reprezentatívne vystupovanie
✍ Anglický jazyk aspoň na bežnej komunikatívnej úrovni

Aby sme si urobili názor, prosím doplň k životopisu aj motivačný list o tom, prečo sa práve Ty!

Nie je to veľmi komplikované, čo Ty na to? Ak to spĺňaš, ozvi sa nám a ostatné Ťa naučíme my :) Okrem toho ponúkame:
❤️ Výborný kolektív a kolegovia, ktorí ťahajú za jeden povraz
❤️ Naozaj slušné platové podmienky s pravidelne rastúcou mzdou
❤️ Pravidelné odmeny
❤️ Zamestnanecké zľavy
❤️ Kariérny rast a možnosť ďalšieho vzdelávania
❤️ Tech. vybavenie aj pre vlastné použitie
❤️ Teambuldingové akcie zamerané na relax
❤️ Bezplatné parkovacie miesto len pre Teba
❤️ Nevyčerpateľné zásoby výbornej kávy kedykoľvek
❤️ Čo si dohodneme, to platí!

Úlohou produktového manažéra je vyvíjať, konzultovať, testovať a podieľať sa na kompletnom uvedení produktu na trh. Je to výzva, no zároveň výborný pocit loviť s produktom, na ktorého vývoji si sa podieľal :)

Pozor, práca nie je vhodná na externú spoluprácu, ale výhradne pre osobu ochotnú pracovať priamo v BB.

Životopis s motivačným listom zasielajte výhradne mailom na: [email protected]

Ponúkame benefity silnej a stabilnej spoločnosti. Výborné ohodnotenie a kariérny rast.

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú prizvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Sme najrýchlejšie rastúcou značkou v segmente rybárstva a hobby v strednej Európe. Vďaka svedomitej práci a neustálej snahe o inovácie sa nám rokmi podarilo rozvinúť na stabilnú nadnárodnú firmu. Tomu zodpovedá viac než 1900 rybárskych predajní, kde máme obchodné zastúpenie, a ďalšie stovky predajní a e-shopov, ktoré od nás dennodenne odoberajú tovar.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2972917  Dátum zverejnenia: 19.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac