Montér oceľových konštrukcií - lezec

Mortreux & Partner, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných montérov oceľových konštrukcií, lezcov, ktorí budú pracovať na 10-dňové smeny na premenlivých stavbách na Slovensku i v Čechách.

Všetky výdavky hradí zamestnávateľ, potrebujeme ľudí, ktorým sa chce pracovať a budú loajálni.

Viac informácií telefonicky. Sídlo firmy je pri Stropkove.

V prípade záujmu nám prosím pošlite Vaše CV a telefonický kontakt.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klientom je spoločnosť, ktorá pracuje 15 rokov v energetike pri výstavbe a rekonštrukciách vedení vysokého napätia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

C

- Elektrotechnické vzdelanie s maturitou
- Skúsenosti s prácou vo výškach
- výhodou je osvedčenie pre prácu vo výškach podľa platnej legislatívy zákona 124/2006 Z.z. par. 16
- ochota cestovať
- vodičský preukaz B.

Mortreux & Partner ponúka spoločnostiam širokú škálu služieb v oblasti rozvoja ich podnikateľskej činnosti na území SR. Pomáhame nájsť spoločnostiam vhodné riešenia ich problémov.

Spoločnosť Mortreux & Partner sa zameriava na nasledovné oblasti:

Vznik a založenie spoločnosti
Ľudské zdroje & Outsourcing
Daňové a účtovné poradenstvo

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1910378  Dátum zverejnenia: 2.2.2015