3rd Level Support Analytik

MoroSystems SK, s.r.o.

Miesto práce
Ružová Dolina 480/6, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš pocit, že si v pohode týpek, máš logické myslenie, si technicky zdatný a rád zisťuješ ako veci fungujú pod kapotou?

Tak my máme pocit, že hladáme práve teba ;)

Vyvíjame zaujímavý soft prepojený s hardwarom, ktorý už beží na tisícoch miestach v produkcii.

Nie sme dokonalý a tak sa nám sem tam objavia produkčné chybičky. Potrebujeme zabezpečiť support týchto produkčných chýb.

Nemusíš sa obávať nudných web aplikácií, ale musíš poznať základné princípy z IT oblasti

- Windows a trocha Unix - zmeny rôznych nastavení, konzola a jej bežné príkazy
- Počitačové siete - router, switch, ping, telnet a hora káblov ti nemožu byť cudzie
- SQL - postačia aj lepšie základy
- Aplikačný/web server - používame Glassfish
- Angličtina - čítať, písať, hovoriť, máme zahraničného klienta
- Zdravý sedliacky rozum a dobre logické myslenie - to skutočne treba ;)

Ďalšie informácie
- nejde o support 24/7

Ďalšie požiadavky
- Vysoká škola technického zamerania

Body navyše za skúsenosti s
- testovaním aplikácií
- nástrojmi JIRA/Bugzilla/HPQC, Confluence/Wiki
- platobné / kartové riešenia
- znalosť Java, orientácia v kóde

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

V MoroSystems veríme, že najlepšie riešenia vznikajú vďaka spolupráci ľudí. Našim cieľom je vytvárať prostredie, ktoré spoluprácu podnecuje.

Od roku 2006 staviame inovatívne riešenia na mieru v oblasti systémov umožňujúcich spoluprácu tímov alebo tok celosvetových platobných transakcií pre zákazníkov ako eBay, T-mobile, Aevi alebo Diebold Nixdorf.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2421856  Dátum zverejnenia: 3.2.2016