QA Engineer (Tester)

MoroSystems SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš pocit, že si v pohode týpek, technicky zdatný, poctivý tester, ktorý rád skúša všetko, čo mu príde pod ruky?
Tak my máme pocit, že hľadáme práve Teba :)

Vyvíjame zaujímavý soft prepojený s hardwarom a celé to potrebujeme poriadne otestovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Nemusíš sa obávať nudných web aplikácií, ale musíš poznať základné princípy z IT oblasti:

- Unix a Windows - zmeny rôznych nastavení, konzola a jej bežné príkazy
- Počítačové siete - router, switch, ping, telnet a hora káblov ti nemôžu byť cudzie
- SQL - postačí pár selectov
- Aplikačný/web server - používame Glassfish
- Angličtina - čítať, písať, hovoriť (máme zahraničného klienta)
- Zdravý sedliacky rozum a dobré logické myslenie - niekedy to skutočne treba :)

Ďalšie požiadavky:
- Vysoká škola technického zamerania

Body navyše za skúsenosti s:
- Testovaním aplikácií
- Nástrojmi JIRA/Bugzilla/HPQC, Confluence/Wiki

V MoroSystems veríme, že najlepšie riešenia vznikajú vďaka spolupráci ľudí. Našim cieľom je vytvárať prostredie, ktoré spoluprácu podnecuje.

Od roku 2006 staviame inovatívne riešenia na mieru v oblasti systémov umožňujúcich spoluprácu tímov alebo tok celosvetových platobných transakcií pre zákazníkov ako eBay, T-mobile, Aevi alebo Diebold Nixdorf.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2076418  Dátum zverejnenia: 2.11.2015