Java/JEE Developer

MoroSystems SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.05.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie webových aplikácií a informačních systémov pre lokálnych aj medzinárodných zákazníkov,
- analýzy a návrhy riešení,
- spolupráca s ostatnými členmi tímu.

- technologické zázemie,
- rozvojové aj odborné školenia,
- firemné teambuildingové akcie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- má skúsenosti s vývojom Java/JEE aplikácií,
- vo svojom portfoliu znalostí má Spring Framework, Hibernate, SQL, Apache Tomcat či iný aplikačný server,
- výhodou sú ďalšie znalosti a skúsenosti s technológiami a nástrojmi platformy Java alebo ďalších programovacích jazykov,
- výhodou je perfektná znalost Java Scriptu a frameworkov jako jQuery, DOJO, Ext JS či Angular JS,
- má komunikatívnu angličtinu a nebojí saj u využiť,
- je nadšený, má nápady, ktoré chce realizovať a s chuťou zisťuje nové informácie.

V MoroSystems veríme, že najlepšie riešenia vznikajú vďaka spolupráci ľudí. Našim cieľom je vytvárať prostredie, ktoré spoluprácu podnecuje.

Od roku 2006 staviame inovatívne riešenia na mieru v oblasti systémov umožňujúcich spoluprácu tímov alebo tok celosvetových platobných transakcií pre zákazníkov ako eBay, T-mobile, Aevi alebo Diebold Nixdorf.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2076409  Dátum zverejnenia: 13.4.2015