Junior Java/JEE developer

MoroSystems SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nás Ťa čaká:
- študijný projekt a mentor, ktorý zabezpečí Tvoj technologický rozvoj,
- programovanie webových aplikácií a informačných systémov pre domácich i zahraničných zákazníkov,
- analýzy a návrhy riešení,
- aktívna spolupráca v tíme,
- záleží na Tebe. U nás nebudeš len malé koliesko vo veľkom stroji.

- technologické zázemie,
- rozvojové aj odborné školenia,
- firemné teambuildingové akcie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vývoj software

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš ideálny kandidát:
- má skúsenosť s vývojom Java/JEE aplikácií,
- má komunikatívnu angličtinu a nebojí sa ju využiť,
- je nadšený , má chuť na sebe pracovať a ďalej sa zlepšovať.

Kandidátovi sa ešte môže hodiť:
- znalosť Spring Framework, Hibernate, SQL, Apache Tomcat, Glassfish, Derby či iného aplikačného server,
- ďalšie znalosti a skúsenosti s technológiami a nástrojmi platfotmy Java, prípadne ďalších programovacích jazykov,
- znalosť JavaScriptu a frameworkov ako jQuery, DOJO, Ext JS či Angular JS,
- skúsenosť s vývojom portletov a portálového prostredia, ideálne Liferay.

V MoroSystems veríme, že najlepšie riešenia vznikajú vďaka spolupráci ľudí. Našim cieľom je vytvárať prostredie, ktoré spoluprácu podnecuje.

Od roku 2006 staviame inovatívne riešenia na mieru v oblasti systémov umožňujúcich spoluprácu tímov alebo tok celosvetových platobných transakcií pre zákazníkov ako eBay, T-mobile, Aevi alebo Diebold Nixdorf.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2023947  Dátum zverejnenia: 23.2.2015