Manažér/ manažérka obchodnej siete

MONUMENT MAGNUS, s. r. o.

Miesto práce
Slovenská a Česká Republika, Slovensko, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
assap
Mzdové podmienky (brutto)
po zaučení 800 Eur netto + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na pracovné miesto Manažér/ka obchodnej siete na Slovenskej a v Českej republike

- Riadenie a organizácia práce zamestnancov celej obchodnej siete luxusnej dámskej obuvi
- Navrhovanie zmien k zvýšeniu predaja a výkonnosti samostatných prevádzok
- Tvorba podávanie výkazov k jednotlivým predajným miestam
- Aktívna práca zo zamestnancami a ich motivácia
- Všetky činnosti zvyšujúce predaj a prehľad v rámci predajnej siete

- zamestnanecké výhody
- práca v luxusnom prostredí
- práca v stabilnej spoločnosti
- auto, telefón, notebook

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis. Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov, odpovedať budeme iba vybraným uchádzačom, prosíme Vás však o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.
Odpoveďou na tento inzerát, zaslaním Vášho životopisu a ďalších osobných materiálov do MT Shoe dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu
Skúsenosti v oblasti aktívneho predaja
Znalosť práce s počítačom
Práca s pokladňou a s účtovným softwarom
Silné manažérske skúsenosti v ženskom kolektíve
Znalosť motivačného a kontrolného mechanizmu v rámci predajnej siete
Zvládnutý vlastný časový manažment
Časová nezávislosť
Schopnosť riadiť a organizovať zamestnancov v rámci predajnej siete

Hľadáme aktívneho, komunikatívneho človeka, s pozitívnym prístupom k zákazníkovi. Schopnosť riadiť seba a ľudí na najvyššej úrovni.

MM SHOE-SHOES EXPERT je líder v extravagantnej a luxusnej obuvi už viac ako 15 rokov. MM SHOE-SHOES EXPERT sa venuje dovozu a predaju luxusnej a extravagantnej obuvi z Talianska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2049244  Dátum zverejnenia: 16.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: po zaučení 800 Eur netto + prémie