Stavbyvedúci

MONTY Pro, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fix + odmeny: mesačne a ročne podľa konkrétnych pravidiel

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie procesu výstavby podľa vnútorných smerníc firmy:
A) zabezpečenie kvality stavebných prác a kontrola kvality
B) riadenie a kontrola poddodávateľov
C) komunikácia so stavebným dozorom, zástupcom investora a prideleným prípravárom
D) zabezpečenie dodržania plánovaných rozpočtových nákladov (kontrola poddodávok, materiálu, ceny prác)
E) organizovanie kontrolných dní na stavbe a účasť na nich
F) pravidelné hodnotenie pracovných skupín a poddodávateľov na stavbe
G) objednávanie a zabezpečenie materiálu s týždenným predstihom
H) vedenie stavebného denníka, knihy jázd a pod.
I) zabezpečenie dodržiavania časového harmonogramu
J)zabezpečenie živnostníkov pre jednotlivé práce

- lístky na športové podujatia
- vstup do fitnescentra a wellness
- vzdelávanie

Životopis s motivačným listom pošlite na uvedený e-mail, kde uvediete telefonický kontakt na Vás a konkrétne referencie s kontaktami. Ak budete zodpovedať našim požiadavkám, radi Vás pozveme na osobný pohovor, kde by ste sa mali ako "stavbyvedúci" prezentovať v bodoch:
1. zabezpečenie kvality na stavbe
2. zabezpečenie materiálu a plánovanie
3. styk s investorom
4. práca s poddodávateľmi
5. práca so živnostníkmi
Pozn: ak Vás v čase platnosti výberového konania nebudeme kontaktovať, do užšieho výberu ste neboli vybratí. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- schopnosť stanovovania priorít
- orientácia na výkon
- jasný koncept zabezpečenia kvality
- schopnosť zabezpečiť plnenie úloh u podriadených

Renomovaná stavebná spoločnosť v oblasti obnovy bytových domov s 24 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1171979  Dátum zverejnenia: 20.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + odmeny: mesačne a ročne podľa konkrétnych pravidiel