Obchodník

MONTY Pro, spol. s r.o.

Miesto práce
Mlynské Nivy, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhľadávanie obchodných príležitostí
• Prezentácia firmy na seminároch, schôdzi vlastníkov a u správcov
• Komunikáciu so zákazníkmi vedúcu k informáciám o nových obchodných príležitostiach a konkurenčných firmách
• Zistenie kto je náš zákazník pri jednotlivých obchodných prípadoch
• Zabezpečenie prevzatia, dôsledné naštudovanie a komplexné vypracovanie cenovej ponuky
• Odhalenie skutočných potrieb zákazníka a ich naplnenie
• Zabezpečenie obhliadky stavby za účasti výberovej komisie
• Zabezpečenie komunikáciu s investorom, poddodávateľmi a projektantmi vedúcu k vyjasneniu a pochopeniu zadania ponúk
• Odovzdanie vypracovaných cenových ponúk v stanovenom termíne
• Komunikáciu s investorom po odovzdaní ponuky vedúcu k vyjasneniu obsahu ponuky, nájdenie a ponúknutie technických riešení
• Zistenie prípadných požiadaviek na úpravu ponuky a zabezpečenie spracovania úpravy ponuky v požadovanom termíne
• Včasné uskutočnenie všetkých krokov vedúcich k uzavretiu obchodu
• Čo možno najskoršie uzatvorenie ZoD
• Odovzdanie stavby do výroby podľa interných smerníc
• Starostlivosť o zákazníka podľa firemných smerníc
• Úplnosť databáz
• Úplnosť zadaných reportov

- Zdravotná starostlivosť
- Firemné akcie
- Gastrolístky
- Služobné auto (aj na súkromný účel), služobný mobil
- Kultúrne podujatia
- Fitness a wellness centrum

Ak spĺňate podmienky na uvedenú pozíciu a náplň práce Vás zaujala, pošlite nám Váš životopis a motivačný list na uvedený e-mail. Zároveň priložte aj referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov. V životopise prosím uveďte telefonický kontakt na Vás, ak budete zodpovedať našim požiadavkám, radi Vás pozveme na osobný pohovor.
Pozn: Ak Vás v čase platnosti výberového konania nebudeme kontaktovať, do užšieho výberu ste neboli vybratí. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebné rozpočty, oblasť zateplenia výhodou

Počet rokov praxe

3

- komunikatívnosť a obchodné zručnosti
- schopnosť prezentácie firmy
- orientácia na zákazníka
- orientácia na výsledok
- podnikateľské myslenie
- projektové myslenie
- poriadok a organizácia vlastnej agendy
- schopnosť motivovať ostatných
- tímový hráč
- plnenie termínov, presnosť
- efektívna dokumentácia
- výborná znalosť projektovej dokumentácie
- ovládanie technologických postupov stavebných prác
- ovládanie štruktúry stavebných rozpočtov
- ovládanie stavebnej legislatívy
- aktívny vodič
- znalosť nemeckého jazyka výhodou

Renomovaná stavebná spoločnosť v oblasti obnovy bytových domov s 20 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1053476  Dátum zverejnenia: 4.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou