Hlavný stavbyvedúci - vedúci úseku

MONTRÚR s. r. o. Košice

Miesto práce
Košice, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + odmena za výkon + podiely zo zisku zákaziek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavný stavbyvedúci je v našej spoločnosti kľúčová pozícia pre úspešné realizácie technologických stavieb. Je to výzva uspieť a dosiahnuť hodnotné výsledky ako odborník aj manažér. Prijmite výzvu a získajte stálu pozíciu vo vedení našej spoločnosti. Z náplne práce to kľúčové:
- vedenie a priame riadenie stavbyvedúcich na výstavbe, rekonštrukciách a opravách technologických stavieb (PLYNOVODOV, VODOVODOV a KANALIZÁCIÍ);
- ukončené a odovzdané stavby v požadovanej kvalite, termíne a zisku;
- zodpovednosť za mzdovú uzávierku, inventúru, súpisy vykonaných prác, fakturáciu;
- kontrola stavebných denníkov;
- účasť na kontrolných dňoch stavieb, rokovania s investormi, subdodávateľmi, dozormi;

Vyžadujeme a odmeňujeme ochotu, vysoké pracovné nasadenie a orientáciu na výkon. Na pozícii predpokladáme a podporujeme ambície osobnostného, kariérneho rastu a rastu odbornosti.

- riadený adaptačný proces, kvalifikácia, resp. zaškolenie na post;
- príležitosť spolupracovať na ambicióznych projektoch;
- výborný pracovný tím, kvalitné pracovné prostredie;
- zvyšovanie odbornosti a riadiacich zručností prakticky aj štúdiom;
- podiely zo zisku na dokončených stavbách, motivačný systém bonusov;
- štandardné pracovné nástroje - služobné auto, PC, mobil;
- práca v stabilnej a úspešnej firme, ktorá má dlhodobo významné postavenie v regióne a v oblasti stavebníctva;

Pokiaľ sme Vás oslovili touto pracovnou príležitosťou a máte vážny záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom a krátkym motivačným listom. Akceptujeme predovšetkým odpovede e-mailom. Odpovieme iba uchádzačom, ktorí spĺňajú naše požiadavky špecifikované
v inzeráte.
Ďakujeme za porozumenie.

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti MONTRÚR s.r.o. Košice so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potrubné, energetické, líniové stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- viete doložiť preukázateľné výsledky (referencie) v odbore - podmienka;
- máte osvedčenie o odbornej spôsobilosti na výkon stavbyvedúceho pre inžinierske stavby - podmienka;
- ste ochotný pracovať aj mimo miesta bydliska – východ SR predovšetkým;
- schopný viesť ľudí - manažérske zručnosti;
- nevzdávate sa, idete vytrvalo za cieľom;
- ovládate niektorý z oceňovacích programov, napr. Cenkros, Odis - výhodou;

Spoločnosť MONTRÚR s.r.o. Košice je dlhé roky (od r. 1992) etablovaná v stavebnom a energetickom priemysle. Realizuje výstavbu, montáž a rekonštrukcie plynovodov, domových prípojok a rozvodov, výstavbu vodovodov, kanalizácií a horúcovodov, predaj materiálu na plyn, vodu, kanál a kúrenie. Ďalej ponúka servis nákladných vozidiel, prenájom strojov a mechanizmov, predaj náhradných dielov, pneumatík a príslušenstva.
Spoločnosť vlastní certifikáty EN ISO 9001:2015, EN ISO 14001:2015, EN ISO 45001:2018, STN EN ISO 3834-2
Ďalšie informácie získate na www.montrur.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3135151  Dátum zverejnenia: 19.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + odmena za výkon + podiely zo zisku zákaziek