Automechanik/autoelektrikár

MONTRÚR s. r. o. Košice

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + odmena za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme stále pracovné miesto v servise, vytvorené pre zručného automechanika/elektrikára s výučným listom v odbore. Hlavná pracovná náplň:
- opravy nákladných, dodávkových vozidiel a stavebných mechanizmov
- mechanické, elektrikárske práce
- diagnostika nákladných vozidiel a mechanizmov
- práce v PNEUservise

Bude sa od Vás vyžadovať tvrdá práca a vynikajúce výsledky; rozhodujúca je Vaša zručnosť a odbornosť.

- zaškolenie a zapracovanie (adaptačný proces)
- podpora odbornosti, zručnosti - odborné školenia
- práca vo výbornom tíme, kvalitné pracovné prostredie
- istota pracovného miesta v prípade dobrých pracovných výsledkov
- práca v stabilnej a prosperujúcej firme, ktorá je aliančným
partnerom SPP a.s.

Na túto pozíciu hľadáme kanditáta, ktorý sa vie preukázať svojimi výsledkami a šikovnosťou z minulosti, ochotného realizovať sa v tejto oblasti, s chuťou tvrdo a cieľavedome pracovať, podieľať sa na rozvoji firmy.

Ak Vás zaujala táto ponuka a máte vážny záujem byť zaradený do výberového konania, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom a krátkym motivačným listom. Akceptujeme predovšetkým odpovede e-mailom. Odpovieme iba uchádzačom, ktorí postupia do užšieho výberu a zúčastnia sa pohovoru. Ďakujeme za porozumenie.

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti MONTRÚR s.r.o. Košice so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik, autoelektrikár

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

5

- ochota tvrdo pracovať
- prax doložená referenciou podmienkou - aj brigády
- ovládanie diagnostických prístrojov v autoopravárenskej praxi - zariadenie TEXA výhodou
- základne znalosti technickej angličtiny používanej v diagnostických zariadeniach (zn. CUMMINS, TEXA...) výhodou
- platne oprávnenia (napr. oprávnenie na opravy vyhradených zdvíhacích technických zariadení) – výhodou
- technické myslenie, manuálna zručnosť, samostatnosť a vytrvalosť
- vyučený v odbore SOŠ Automobilová

Spoločnosť MONTRÚR s.r.o. Košice je dlhé roky (od r. 1992) etablovaná v stavebnom a energetickom priemysle. Realizuje výstavbu, montáž a rekonštrukcie plynovodov, domových prípojok a rozvodov, výstavbu vodovodov, kanalizácií a horúcovodov, predaj materiálu na plyn, vodu, kanál a kúrenie. Ďalej ponúka servis nákladných vozidiel, prenájom strojov a mechanizmov, predaj náhradných dielov, pneumatík a príslušenstva.
Spoločnosť vlastní certifikáty EN ISO 9001:2015, EN ISO 14001:2015, EN ISO 45001:2018, STN EN ISO 3834-2
Ďalšie informácie získate na www.montrur.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2934292  Dátum zverejnenia: 28.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + odmena za výkon