Vedúci úseku technickej prípravy výroby

MONTRÚR s. r. o. Košice

Miesto práce
Košice, Košický kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + odmena za výkon + podiel na zisku zákaziek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte ambície uspieť v oblasti stavebníctva na kľúčovej pozícii pre úspešné realizácie projektov, ste odborník v oblasti a dokážete ľudí viesť? Obsadzujeme pracovnú pozíciu s perspektívou stáleho plnohodnotného člena vedenia našej spoločnosti. Čo od Vás očakávame:
- vedenie úseku TPV
- tvorba rozpočtov pre stavebnú výrobu stavieb IS (plyn, voda kanál) a pozemných stavieb, technická príprava
- spracovanie dopytov, cenové ponuky, spolupráca so stavbyvedúcimi pri ich príprave
- tvorba zmlúv a komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
- plánovanie a tvorba harmonogramov, kalkulácie, normovanie
- priame riadenie pracovníkov

Vyžadujeme ochotu, vysoké pracovné nasadenie a orientáciu na výkon. Na pozícii predpokladáme a podporujeme ambície osobnostného, kariérneho rastu a rastu odbornosti.

- kvalitné zaškolenie na post (riadny adaptačný proces)
- výborný pracovný tím, kvalitné pracovné prostredie
- firemné prostredie podporujúce rast odbornosti a riadiacich zručnosti
- výška odmeny závislá od vašich výsledkov
- štandardné pracovné nástroje - služobné auto, PC, mobil
- práca v stabilnej a prosperujúcej firme, ktorá má dlhodobo významné postavenie v regióne a v oblasti stavebníctva;

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý sa vie preukázať svojimi výsledkami z minulosti, ochotného realizovať sa v tejto oblasti, s chuťou tvrdo a cieľavedome pracovať, podieľať sa veľkou mierou na rozvoji firmy, schopného tímovej spolupráce.

Ak Vás zaujala táto ponuka a máte vážny záujem byť zaradený do výberového konania, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom a krátkym motivačným listom. Akceptujeme predovšetkým odpovede e-mailom. Odpovieme iba uchádzačom, ktorí spĺňajú naše požiadavky špecifikované v inzeráte.
Ďakujeme za porozumenie.

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti MONTRÚR s.r.o. Košice so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, strojárske, technické, inžinierske stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- ochota prijať výzvu
- preukázateľné výsledky (referencie) v odbore PODMIENKOU
- schopnosť prekonávať prekážky, sebadisciplína a vytrvalosť
- preukázateľná prax na stavbe - VÝHODOU
- manažérske/riadiace kompetencie
- ovládanie niektorého z oceňovacích programov CENKROS, ODIS a pod.

Spoločnosť MONTRÚR s.r.o. Košice je dlhé roky (od r. 1992) etablovaná v stavebnom a energetickom priemysle. Realizuje výstavbu, montáž a rekonštrukcie plynovodov, domových prípojok a rozvodov, výstavbu vodovodov, kanalizácií a horúcovodov, predaj materiálu na plyn, vodu, kanál a kúrenie. Ďalej ponúka servis nákladných vozidiel, prenájom strojov a mechanizmov, predaj náhradných dielov, pneumatík a príslušenstva.
Spoločnosť vlastní certifikáty EN ISO 9001:2015, EN ISO 14001:2015, EN ISO 45001:2018, STN EN ISO 3834-2
Ďalšie informácie získate na www.montrur.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2644731  Dátum zverejnenia: 14.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + odmena za výkon + podiel na zisku zákaziek