Marketingová špecialistka

MONTRE, s.r.o.

Miesto práce
Seberíniho 1, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účasť na tvorbe stratégie, plánu, rozpočtu marketingového oddelenia, zodpovednosť za ich plnenie,
- návrh, realizácia a vyhodnotenie efektivity realizovaných aktivít a marketingových projektov
- plánovanie a realizácia POP/POS (vizualizácia, nákup, dojednávanie podmienok, komunikácia s dodávateľmi),
- spolupráca s dodávateľskými firmami,
- komunikácia s dodávateľmi služieb, reklamnými agentúram- príprava PR aktivít spoločnosti,
- online marketing
- znalosť CRM systému

Zamestnanecké benefity budú predstavené na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť, samostatnosť, angažovanosť a kreatívne myslenie v práci, schopnosť riadiť tím, multitasking, silná osobnosť, reprezentatívne vystupovanie a prirodzená schopnosť komunikácie

Montre s.r.o.
Spoločnosť Montre pôsobí na slovenskom trhu od roku 2005. Za tento čas si vybudovala silnú pozíciu, keď momentálne patrí medzi najvýznamnejších distribútorov hodiniek a šperkov na Slovensku. Montre sa vo svojej činnosti zameriava na veľkoobchodnú i maloobchodnú činnosť.
V rámci maloobchodnej činnosti vlastní najväčšiu sieť predajní so šperkami a hodinkami na Slovensku, Klenoty Aurum.
Viac info o spoločnosti nájdete na www.montre.sk a www.klenotyaurum.sk

Seberíniho 1
821 03 Bratislava
ID: 2773203   Dátum zverejnenia: 19.10.2016