Logo Montana spol. s r.o.

Čašníčka - čašník, Penzión* Klopačka, Špania Dolina

Montana spol. s r.o.

Miesto práce
Penzión Klopačka, Špania Dolina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 6,5 EUR/hod.Čistá hodinová mzda 4,50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vitajte v tíme Penziónu Klopačka v Španej Doline! Náplňou Vašej práce bude prijímanie objednávok a komunikácia so zákazníkmi. Práca s pokladňou, hotovosťou a platobným terminálom. Dodržiavanie hygieny a čistoty na pracovisku. Ubytovávanie hostí. Pomoc s výdajom jedál, výdajom a prípravou nápojov. Zabezpečenie čistoty vybavenia a priestorov pracoviska. Hľadáme Vás na obdobie sezóny od mája do septembra s možnosťou predĺženia spolupráce.  Tešíme sa na Vás!

Práca v stabilnej spoločnosti. Zabezpečíme ubytovanie a stravovanie počas pracovnej smeny. Pravidelná výplata mzdy. Atraktívne pracovné prostredie. Flexibilný pracovný čas na zmeny. Všetko Vám radi zodpovieme na pracovnom pohovore.

Životopis so žiadosťou zasielajte e-mailom na adresu [email protected].
Uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, nie je podmienkou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame zodpovednosť, flexibilitu a pozitívny prístup k práci. Samostatnosť, kreativitu, komunikatívnosť a tímovú prácu. Príjemné vystupovanie je pre túto prácu samozrejmosťou. Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je vítaná. Skúsenosti s prácou v gastronómii sú výhodou nie však podmienkou.

Penzión* Klopačka sídli v historickej budove baníckej klopačky v malebnej obci Špania Dolina 11 km od Banskej Bystrice.
V našom zariadení organizujeme rôzne kultúrne, spoločenské podujatia a festivaly. Sme tu s Vami od roku 1995. Klopačka má celoročnú prevádzku, skvelú kuchyňu, útulné ubytovanie a rozumné ceny. Je mimoriadne vhodná pre rodinné a skupinové rekreácie vďaka príjemnej domáckej atmosfére pokoja a bezpečia. O pohodlie hostí a služby sa stará ochotný a diskrétny personál.
www.klopacka.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4317356  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.