Jr. grafik (developer)

MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
Ilkovičova 6276, 842 16 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú prácu v malom a mladom kolektíve, s veľkým potenciálom rastu. Práca na technologicky zaujímavých produktoch, priestor pre vysokú mieru samostatnosti bez nalinkovaných procesov, priestor pre kreativitu a rast.

- Rozširovanie existujúceho grafického engine-u o ďalšie prvky. Engine zobrazuje volumetrické dáta , ktoré sú reprezentáciou CT/MRI skenov a umožňuje na základe implementovaných nástrojov prácu s nimi.
- Vytvorenie jednoduchého CAD nástroja. Primárne kladieme dôraz na matematiku v rámci CAD : polygónové (trojuholníkové) meshe, boolean operácie nad meshmi, NURBS a pod. Výhodou je skúsenosť s xistujúcimi knižnicami, napr: Eyeshot, Polygonica, CGAL, OpenFlipper (OpenMesh), ...

- V prípade študenta, rešpektujeme, že škola je na prvom mieste, no očakávame plné nasadenie.

- kolektív, ktorý má vysoké ciele
- pracovné prostredie, kde je priestor pre vlasný rast a ceníme si inovatívny prístup a vlastné nápady
- agilný development
- priateľský tím, ktorý je za každú srandu

V prípade záujmu o pozíciu Jr. Grafik (Developer) od Teba potrebujeme tvoje CV, ktoré bude v anglickom jazyku a aj súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Ďakujeme za prejavený záujem.
Uchádzačov, ktorí nebudú zaradení do užšieho výberu, nebudeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, grafika, matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C++ - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základná znalosť DirectX11 veľkou výhodou. (zaujíma nás hlavne znalosť postupov implementácie algoritmov súvisiacich s počítačovu grafikou).
- základná znalosť platformy Microsoft Windows a IDE Microsoft Visual Studio
-  dobrá znalosť matematiky, ktorá sa využíva v počíta-čovej grafike
- technická angličtina podmienkou (slovom, písmom)
- samostatnosť, ale zároveň schopnosť byť našim tímovým hráčom
- nadšenie pre nové technológie a prístupy
- vlastný prínos do projektov

Sme slovenská inovatívna spoločnosť, ktorá svojim klientom prináša kompletné IT riešenia šité na mieru. Máme dlhoročné skúsenosti s realizáciou veľkých aj menších projektov a stovky spokojných klientov. Zaoberáme sa najmä vývojom softvéru a hardvéru na mieru, dizajnovaním a tvorbou prezentačných webových stránok, komplexných portálov a e-shopov, vývojom mobilných aplikácií a ponúkame tiež širokú škálu multimediálnych produktov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2098321  Dátum zverejnenia: 28.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou