IOS Developer

MONOGRAM Technologies, spol. s r.o.

Miesto práce
Ilkovičova 6276, 842 16 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú prácu v malom a mladom kolektíve, s veľkým potenciálom rastu. Práca na technologicky zaujímavých aplikáciách (žiadne marketingové jednorázovky) a podieľanie sa na technologickom smerovaní vlastných produktov ako napr. CoverPage (www.coverpageapp.com). Priestor pre vysokú mieru samostatnosti bez nalinkovaných procesov, priestor pre kreativitu a rast.

- práca vo firme s projektami na medzinárodnej úrovni (Virtual human Body)
- možnosť technologického rozvoja našich vlastných first-class produktov (CoverPage)
- malý a mladý kolektív, ktorý má vysoké ciele
- pracovné prostredie, kde je priestor pre vlasný rast a ceníme si inovatívny prístup a vlastné nápady
- agilný development (scrum a iné)
- priateľský tím, ktorý je za každú srandu
- kvalitnú whisky
- otravného vegánskeho grafika, čo chodí skoro na obed.. ale máme ho radi 

V prípade záujmu o pozíciu iOS Developer od Teba potrebujeme tvoje CV, ktoré bude v anglickom jazyku a aj súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. pre účely výberových konaní a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Ďakujeme za prejavený záujem.
Uchádzačov, ktorí nebudú zaradení do užšieho výberu, nebudeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nadšenie pre nové technológie a prístupy
- vlastný prínos do projektov
- kreatívne myslenie
- priateľský vzťah s Apple a toleranciu k Androidu
- schopnost učiť sa
- samostatnosť, ale zároveň schopnosť byť našim tímovým hráčom

Sme slovenská inovatívna spoločnosť, ktorá svojim klientom prináša kompletné IT riešenia šité na mieru. Máme dlhoročné skúsenosti s realizáciou veľkých aj menších projektov a stovky spokojných klientov. Zaoberáme sa najmä vývojom softvéru a hardvéru na mieru, dizajnovaním a tvorbou prezentačných webových stránok, komplexných portálov a e-shopov, vývojom mobilných aplikácií a ponúkame tiež širokú škálu multimediálnych produktov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1938495  Dátum zverejnenia: 22.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou